22.09.2022 THE HOUSE JACKS KONTSERT

Keila Kultuurikeskuses 22.09.2022 kell 19.00. Kontsert on tasuta.

22-28. septembril esineb Eestis USA saatkonna kutsel a cappella ansambel THE HOUSE JACKS, üks USA Välisministeeriumi American Music Abroad programmi valitud muusikagruppidest.

1991. aastal asutatud The House Jacks defineeris hetkega uuesti selle, mida inimesed pidasid “vokaalmuusikaks”. Ühendades oma virtuoossed harmooniad suurejoonelise lavakunstiga, nihutavad need maailmatasemel esinejad jätkuvalt inimhääle piire.
Ansambli asutaja Deke Sharon püüdis luua esimest “instrumentideta rokkbändi”, kasutades vokaalse rütmi sektsioonina sügavat bassi ja beatboxerit ning arendades erinevaid vokaaltehnikaid koos uuendusliku arranžeeringuga – kõik inimhäälega!
The House Jacks on ka tunnustatud a cappella koolitaja, pakkudes ulatuslikku juhendamist nii hariduslikele kui professionaalsetele kollektiividele ja ka äriklientidele kogu maailmas. Alates loomisest on The House Jacks andnud üle 3000 kontserdi. New York Times nimetab nende vokaalseid löökpille “hämmastavalt täpseks” ja San Francisco Magazine ütleb: “The House Jacks pakub üht kõige meelelahutuslikumat live-esinemist.”
The House Jacks koosseisus Austin Willacy, Gregory Fletcher, Tracy Robertson, Grayson Villanueva and Colin Egan annab Eestis kuus kontserti ja pakub unustamatuid muusikaelamusi Keilas, Narvas, Rakveres, Viimsis, Paides ja Raplas.

THE HOUSE JACKS http://housejacks.com

EN RU
Skip to content